لیپوماتیک|بهترین دکتر لیپوماتیک|لیپوماتیک در تهران|لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک در تهران

اکثر مردم  برای کاهش وزن اضافه خود حاضر به انجام هر روشی می‌شوند و بدون اینکه به عوارض  و حتی هزینه‌های آن توجه کنند  خود را در معرض انجام هرگونه عمل جراحی قرار می‌دهند، در حالی که افراد امروزه به دنبال به دست آوردن اندامی زیبا از هیچ گونه کاری دریغ نمی‌نمایند . شاهد طرح بسیاری از عمل‌های نوین زیبایی در بین افراد هستیم که به بیان برخی از پزشکان متخصص  نسبت به سایر روش‌های قدیمی که عوارض و نارضایتی‌های بسیاری از بیماران را به همراه داشته است، این روش‌ها از عوارض کمتری برخوردار هستند.

 
یکی از این روش‌های کم‌عارضه، روش لیپوماتیک یا (پیکرتراشی) است که در حقیقت نوعی PAL یا همان لیپوساکشن به همراه قدرت کمکی است به این معنی که به دلیل اینکه جراح در طی عمل لیپوساکشن عادی به  دلیل حرکات زیاد کار را مشکل می‌نماید ، از یک موتور برای به حرکت وادار کردن  چربی‌ها استفاده می‌ گردد که در دو نوع موتور بادی و موتور الکترومغناطیسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 
خب خوب  متخصص تغذیه با اشاره به روش‌های مختلف برای داشتن اندامی زیبا می‌گوید: عمل‌های زیبایی در دو بخش گوناگون  قرار می‌گیرند که یا به صورت روش‌های تهاجمی یا غیرتهاجمی صورت میگیرد که پیکرتراشی (لیپوماتیک) یکی از روش‌های تهاجمی زیبایی اندام است که در واقع با ایجاد سوراخ‌هایی در بدن کانال‌های ویژه‌ای به قسمت چربی‌ها تجمع پیدا میکنند  هدایت می‌شوند و در نتیجه چربی‌های اضافه را از بدن خارج می‌نماید.
 
تأثیر چربی‌ها بر زیبایی اندام:
 
وجود بعضی  از چربی‌های موضعی زیبایی اندام افراد را از بین می‌برد و  موجب  نارضایتی افراد از این عارضه به وجود آمده در بدن می‌ گردد  که گاهی در نتیجه اضافه وزن افراد نیز است و این افراد گمان می‌کنند با انجام دادن  روش‌های تهاجمی از جمله لیپوماتیک هم می‌توانند ظاهر زیبایی را برای خود ایجاد نمایند و هم اضافه وزن خود را کاهش نمایند .
 
هرچند چربی‌های موضعی در زیبایی اندام تأثیرگذار است ولی باید به این نکته توجه نمود  که اگر افراد چاق فکر می‌ نمایند ، می‌توانند اضافه وزن خود را با این روش از بین ببرند، به  طور کامل  در اشتباه هستند  به دلیل اینکه کاهش وزن در این روش امکان‌پذیر نیست و حتی طی جلسات پی در پی  نیز نمی‌توانند کمکی به کاهش وزن خود نمایند  و باید از رژیم‌های مناسب کاهش وزن، وزن خود را کنترل و کاهش دهند.
 

 برتری لیپوماتیک نسبت به سایر روش‌ها:

در مقایسه برتری این روش نسبت به سایر روش‌های زیبایی اندام می‌توان به این  نکته ها اشاره نمود  که در این روش خطر بروز آمبولی (مسدود شدن رگ‌ها توسط مایع یا گاز)خیلی  کمتر از روش‌های قبلی ساکشن چربی است، هرچند که احتمال آن تا حدی نیز وجود دارد ولی نمی‌توان به طور کل به این موضوع تکیه کرد این تنها روش بی‌ خطر  نسبت به بقیه  روش‌ها است هرچند بروز برخی از عفونت‌ها، خون‌ریزی و کبودی در  افرادی  است که از داروهای ضدانعقاد خون استفاده می‌ نمایند  و تجمع آب ناشی از عدم تخلیه مناسب مایع و بسته شدن زودهنگام منافذ پوست است.
 
این متخصص تغذیه افزود: هرچند این روش، روش کم‌عارضه‌ای است ولی هرگز آن را برای افراد چاقی که تمایل به کاهش وزن خود را دارند، توصیه نمی‌نمایم . از طرف  دیگر در این روش چربی‌های خارج شده از بدن سلول‌های سالم اضافه هستند که بدون هیچ گونه آسیبی از بدن تخلیه می‌شوند.

هزینه های قابل توجهی که فایده ای را به دنبال ندارد.
 
از آن جایی که این روش ساده و قدیمی امروزه با نام جدیدی مطرح گردیده است  ولی  واقعیت بی‌تأثیر بودن این روش برای کاهش وزن است در حالی که هزینه‌های بالایی را نیز در پی دارد و تنها به یک جلسه درمان نیز محدود نمیگردد .

 اگر افراد بخواهند از این روش برای کاهش وزن خود استفاده  نمایند  در واقع متحمل هزینه زیادی  شده‌اند که هیچ گونه تأثیری نیز بر کاهش وزن افراد نداشته است. این روش فقط  برای  اشخاصی در نظر گرفته می‌شود که از وضعیت نرمالی برای عمل جراحی برخوردارند و  فقط  به خاطر تجمع برخی از چربی‌های اضافه که زیبایی اندام را کمی زشت  کرده است، توصیه می‌گردد.

 
این متخصص تغذیه در پایان خاطرنشان کرد: هرچند روش‌های  گوناگونی  برای کاهش وزن افراد در نظر گرفته میگردد اما  افراد باید نسبت به انتخاب بهترین و کم‌عارضه‌ترین روش توجه خاصی داشته باشند تا در طولانی مدت دچار عوارض احتمالی نشوند، به دلیل اینکه  حتی در این روش که به عنوان کم‌عارضه‌ترین روش بیان شد، در صورت رعایت بعضی  از نکات عوارضی را در هنگام تخلیه بافت‌های چربی زیرپوستی برای افراد به همراه خواهد داشت.

 

لیپوماتیک

دستگاه لیپوماتیک از پیشرفته ترین و مدرنترین دستگاه های لیپولیز در جهان می باشد که توسط FDA تایید گردیده  است، لیپولیز لیپوماتیک روشی مطمئن،  بی خطر و دقیق است که در  همه ی  نقاز  بدن قابل استفاده است، با آخرین  تغییرات  روز دنیا بدون بازگشت و بی هوشی با دستگاه لیپوماتیک sp6، همچنین از چربی خارج شده می توان جهت افزایش حجم لب ها و خط خنده استفاده  کرد.


ویژگی های این دستگاه لیپوماتیک  sp6 که آخرین ورژن دستگاه موجود در دنیا می باشد:

- عدم امکان آمبولی چربی

- حرکت سه بعدی کانولا لیپوماتیک لیپوساکشن: با توجه به این حرکت سه بعدی نسبت به دستگاه های دیگر (لیپولیزر) که  به صورت دو بعدی می باشند تخلیه بهتر و یکنواخت تر چربی زیر جلدی و در نتیجه زیبایی و طبیعی تر بودن پوست پس  از لیپوماتیک لیپوساکشن را موجب میگردد.

- حرکت سه بعدی کانولا لیپوماتیک لیپوساکشن موجب  تحریک کلاژن سازی در ناحیه مورد نظر میگردد  که در نتیجه در جمع شدن و سفت شدن پوست تسریع ایجاد می نماید.

- امواج اینفراسونیک دستگاه لیپوماتیک لیپوساکشن  موجب بی حسی موضعی و لیز شدن سلول ها میگردد  که در نتیجه در  هنگام  جراحی و پس از  آن راحتی بیمار را  موجب میگردد.


- دوران نقاهت بسیار کم برای بیمار پس  از لیپوماتیک لیپوساکشن

- دسترسی و عملکرد بالا در نواحی  سفت توسط دستگاه لیپوماتیک لیپوساکشن sp6

- توانایی عملکرد در نواحی زانو و ساق پا توسط دستگاه لیپوماتیک لیپوساکشن sp6

- سیستم محافظتی دستگاه لیپوماتیک لیپوساکشن  موجب نگهدرای  از سه بافت مهم شامل عروق اعصاب و عضله می گردد، کانولای لیپوماتیک لیپوساکشن با حرکت نوسانی 600 بار در دقیقه چربی ها را (break down) شکسته و به صورت امولسیون در اورده و  بعد  دستگاه لیپوماتیک لیپوساکشن آن را خارج مینمایددر چه نواحی از بدن می توان لیزر لیپولیز یا لیپوماتیک را استفاده نمود؟

-ساق پا

-بزرگی سینه آقایان

-ران ها

-باسن

-صورت(گونه غبغب)

-نواحی از گردن

 

همچنین از لیزر لیپولیز می توان برای جراحی مجدد و نیز همراه با سایر تکنیک های لیپوساکشن معمولی برای بهبود نتایج کلی و رضایت بیشتر بیماران استفاده نمود.

 


  • آدرس: تهران_ سعادت آباد_میدان کاج_ابتدای سرو شرقی_ساختمان پزشکان کاج
  •  تلفن 22094136 - 26765331
  •  ایمیل info@vafaei.ir